Konkurs “Poznaj się z Mapami Małopolski!” Posted on

Weź udział w konkursie i dołącz do nas na Mapy Małopolski https://mapymalopolski.pl! Odkryj nową jakość w badaniu i eksploracji naszego regionu.

Spośród wszystkich uczestników konkursu wyłonimy 6 osób – zwycięzców konkursu, którzy w najkrótszym czasie udzielą poprawnych odpowiedzi na wszystkie pytania quizu oraz odpowiedzą na pytanie konkursowe.

W konkursie macie szansę wygrać plecak i pakiet gadżetów MAPY MAŁOPOLSKI, należy tylko odpowiedzieć na 3 pytania które dotyczą topografii Małopolski. Odpowiedzi na nie znaleźć można na portalu https://mapymalopolski.pl.

Konkurs rusza 20 maja 2024 o godz. 12:00 i potrwa do wyłonienia 6 pierwszych laureatów, którzy spełnią warunki konkursu, ale nie dłużej niż do 3 czerwca 2024 do godz. 23:59.

WAŻNE: Po wysłaniu zgłoszenia, na wskazany w formularzu adres e-mail, zostanie wysłana wiadomość z linkiem potwierdzającym. Link będzie aktywny tylko przez godzinę.
W przypadku nie kliknięcia w link, wymagane będzie ponowne uzupełnienie formularza.
W razie pytań/problemów technicznych prosimy kontaktować się telefonicznie pod numerem: +48 12 61 60 338 lub mailowo Rafal.Bletek@umwm.malopolska.pl

Konkurs “Poznaj się z Mapami Małopolski!”